XXIV Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, po Mszy św. o g. 17.00 odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

2. Młodzież klas VIII, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenia u ks. Pawła do ostatniej niedzieli września (24.09).

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci i młodzież, do parafialnej scholi i na spotkania formacyjne w soboty, na g. 15.00.
Zaprasza Siostra Teresa i Pani Klaudia.

Natomiast klasy VII i starsze zapraszamy na spotkania oazowe w piątki, na g. 18.30.

Zapraszamy także chłopców młodszych i starszych do służby ministranckiej przy ołtarzu. Spotkania ministrantów będą się odbywały w soboty, o g. 11.00.
Zaprasza ks. Paweł.

4. Przyjmujemy intencje mszalne na 2024 r.

5. Diecezjalne Studium Organistowskie w Radomiu, ul. Prusa 6, (tel. 48 365 62 28) przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki 2023/2024. Egzamin wstępny – informacyjny w poniedziałek, 25 września 2023 r., o g. 9.00. - Ks. Wojciech Szary - Dyrektor D. S. O. w Radomiu

6. Z prasy Gość Niedzielny, a w nim:
- wywiad z kard. Grzegorzem Rysiem m.in. o wypowiedziach papieża Franciszka na temat Rosji;
- a także o tym, jak bronić się przed brutalizacją języka w przestrzeni publicznej;
- oraz o krzyżu – narzędziu hańby przemienionym przez miłość.

Są też do nabycia wydane przez Gościa Niedzielnego kalendarze na 2024 r. w cenie 20 zł/egz.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/