XXIII Niedziela Zwykła

 

1. Młodzież klas VIII, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej. Zapisy będą trwały do ostatniej niedzieli września (24.09).

2. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci i młodzież do parafialnej scholi i na spotkania formacyjne. Pierwsze po wakacjach wspólne organizacyjne spotkanie scholi i grup formacyjnych klas od I do VI odbędzie się w sobotę, 16 września, o g. 15.00. Zaprasza Siostra Teresa i Pani Klaudia.
Natomiast klasy VII i starsze na pierwsze spotkanie oazowe zapraszamy w sobotę, 16 września, na g. 10.00. Zaprasza Ks. Paweł.

Zapraszamy także chłopców młodszych i starszych do służby ministranckiej przy ołtarzu. Szczególne zaproszenie kierujemy do chłopców po I Komunii św.
Zapisy u Ks. Pawła.

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów na pierwsze po wakacjach spotkanie zapraszamy w sobotę, 16 września, na g. 11.00.

3. Wszystkich zainteresowanych tajemnicami Pisma Świętego i rozważaniem Słowa Bożego zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie organizacyjne Kręgu Biblijnego w najbliższą niedzielę, 17 września, po Mszy św. wieczorowej o g. 17.00.

4. Przyjmujemy intencje mszalne na 2024 r.

5. Bardzo dziękujemy za trzy ofiary w łącznej wysokości 500 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

6. Z prasy Gość Niedzielny, na jubileusz stulecia w objętości 100 stron w zwykłej cenie 10 zł/egz., a w nim m.in.:
- sylwetki redaktorów;
- kulisy pracy redakcyjnej;
- niepublikowane opowieści i ciekawostki z ważnych wydarzeń, których świadkami byli dziennikarze Gościa.

Numer uzupełnia specjalny dodatek przygotowany na beatyfikację rodziny Ulmów.

Są też do nabycia wydane przez Gościa Niedzielnego kalendarze na 2024 r. w cenie 20 zł/egz. Kalendarz nosi tytuł „Tajemnice Maryi”.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/