Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

1. Dzisiaj, na Mszy św. o g. 10.00, dzieci klas III przystąpiły do I Komunii św. Od jutra do soboty włącznie dzieci będą obchodziły tzw. biały tydzień. Zapraszamy dzieci, rodziców na nabożeństwa majowe o g. 17.30 i Mszę św. o g. 18.00. W środę, dzieci pierwszokomunijne pojadą na pielgrzymkę do Kałkowa i Skarżyska Kamiennej. Wyjazd o g. 8.00 z parkingu przed kościołem. Natomiast jutro, po Mszy św. będą robione pamiątkowe zdjęcia pierwszokomunijne.

2. W następną niedzielę, na Mszy św. o g. 10.00 dzieci klas IV będą obchodziły rocznicę swojej I Komunii św. Na próbę dzieci klas IV zapraszamy w środę, na g. 19.00. Natomiast spowiedź dzieci, rodziców, rodzin przed uroczystością rocznicy odbędzie się w sobotę, o g. 9.00.

3. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 100 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona w kancelarii parafialnej z przeznaczeniem na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.
- artykuł demaskujący przekłamania i mity pojawiające się w związku z objawieniami w Fatimie;
- o tym, skąd wzięła się praktyka odprawiania nowenn, które z nich są najstarsze, co to są Wielkie Nowenny?;
- oraz adwokat ks. Olszewskiego o politycznym tle sprawy.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/