XIII Niedziela Zwykła

 

1. W środę, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o g. 7.30 i 18.00. Taca z tej uroczystości będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do g. 17.30. O g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo i Msza św. o g. 18.00.
Do chorych udamy się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, Msza św. o g. 18.00 i po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza św. w naszej parafii w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o g. 18.00. Nie będzie Mszy św. porannej w ciągu tygodnia do 31 sierpnia włącznie.

5. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom z ubiegłej niedzieli za wsparcie kwotą 967 zł wczorajszego wyjazdu dzieci i młodzieży z grup apostolskich naszej parafii.
Dziękujemy także za złożoną w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej ofiarę w wysokości 150 zł.
Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

6. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- początek wakacyjnego cyklu Gościa pod nazwą „Smaczna Polska” – o zwyczajach, tradycjach, potrawach, które nadają smak regionom Polski, o duszy i wyjątkowości tych regionów;
- a także o przekazywaniu wiary w rodzinie;
- oraz o tym, jakie lektury warto zabrać na wakacje.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg