IV Niedziela Wielkanocna

 

1. Dziś, na Mszy św. o g.10.00 dzieci klas III przystąpiły do I Komunii św. Od jutra do soboty włącznie dzieci będą obchodziły tzw. Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci, rodziców na nabożeństwa majowe o g. 17.30 i Mszę św. o g. 18.00. W środę, dzieci pierwszokomunijne jadą na pielgrzymkę do Kałkowa i Skarżyska Kamiennej. Wyjazd o g. 8.00 z parkingu przed kościołem. Natomiast jutro, po Mszy św. będą robione pamiątkowe zdjęcia pierwszokomunijne.

2. Dzisiejszą niedzielą, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania i za powołanych do służby Bożej w Kościele. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Bóg zapłać!

3. W następną niedzielę, na Mszy św. o g. 10.00 odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii św.. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzin przed uroczystością rocznicy odbędzie się w sobotę, o g. 9.00.

4. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 100 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in. kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe.
Zachęcamy do nabycia Gościa i słuchania słowa Bożego.

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg