XXVI Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach. O g. 16.30 różańcowe nabożeństwo, a w dni powszednie różaniec o g. 17.30.
Natomiast po Mszy św. o g. 17.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na pierwsze spotkanie organizacyjne.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek – modlimy się o liczne i dobre powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- w pierwszy piątek – od g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja oraz możliwość spowiedzi.
Do chorych udamy się od g. 9.00.
- pierwsza sobota miesiąca to zarazem 7 października, dzień wspomnienia NMP Różańcowej, i jak co roku w tym dniu po Mszy św. odbędzie się procesja różańcowa ulicami naszego osiedla: Szczecińską – Pomorską – Kochanowskiego – Zwoleńską – Długojowską – Pomorską i Szczecińską do kościoła. Różaniec poniosą kolejno: (a) dzieci klas III, (b) rodzice dzieci klas III, (c) kandydaci do bierzmowania, (d) Bractwo Szkaplerzne, (e) Koła Żywego Różańca do kościoła.
W sobotę nie będzie nabożeństwa różańcowego o g. 17.30.

3. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- o roli aniołów w życiu Pana Jezusa i świętych;
- oraz o tym, że parafia ma przyszłość.

Dostępny jest także Gość Extra, w cenie 14 zł/egz., w którym można przeczytać m.in.:
- o znaczeniu objawień w Kościele i o pierwszym w historii ukazaniu się Matki Bożej;
- o prawdziwej historii Różańca, fenomenach Medjugorja i Jasnej Góry;
- oraz o ulubionym maryjnym obrazie papieża Franciszka.

Natomiast w nowym numerze miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka m. in.:
- przemówienie św. Jana Pawła II do rządzących z 17 czerwca 1983 r. w Belwederze o odpowiedzialności sprawujących władzę wobec historii i własnego sumienia;
- prof. Wojciech Polak w artykule pt. „Bitwa o normalność i niepodległość”;
- oraz ks. prof. Janusz Królikowski o błogosławionej rodzinie Ulmów, która potwierdziła absolutny charakter przykazania miłości bliźniego.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/